Stworzenie Domu Łączenia Rodzin

Koncepcja Domu Łączenia Rodzin zrodziła się z troski o los ukochanych dzieci, gdy zabraknie rodziców. Dorosłe osoby z niepełnosprawością mogłyby liczyć w nim na opiekę i traktowanie, do którego przyzwyczaili ich kochający rodzice.

Wsparcie dla kobiet w ciąży

Nasza Fundacja chciałaby zainicjować program wsparcia w miejscu zamieszkania matek uzależnionych od alkoholu, bądź współuzależnionych od choroby ich partnera

FASD, trauma wczesnodziecięca i więzi

Chcemy kierować pomoc do rodziców adopcyjnych i zastępczych, przed którymi stoi trudne wyzwanie udzielania wsparcia dzieciom na ogół silnie straumatyzowanym

Warsztat „Czucie głębokie”

Zapraszamy Was na warsztat, podczas którego będziemy wspólnie doświadczać ciała. Wszystkie sygnały wysyłane z ciała do mózgu decydują o tym, jak czujemy siebie i innych, jak budujemy relacje, w jaki sposób i czy w ogóle budujemy bezpieczną przestrzeń do rozwoju. Iza opowie Wam o tym, jak działa układ nerwowy i w jaki sposób możemy trenować swój nerw błędny w kierunku samoregulacji. Badania naukowe dają nam podstawę, aby sądzić, że w każdym momencie życia możemy zmienić jakość naszych relacji, tworzyć nowe wzorce zachowań i uczyć się od siebie nawzajem. Podczas warsztatów będziemy praktykować wraz z obiektami sensorycznymi Intibag, które stymulują układ nerwowy człowieka w obrębie dotyku, czucia głębokiego oraz zmysłu równowagi.

o prowadzącej:
Iza Chlewińska – mama, nauczycielka, artystka, terapeutka. Od blisko 20 lat rozwija autorskie metody pracy z ciałem w ruchu i bezruchu.
Reżyserka instalacji sensorycznych dla rodzin z dziećmi i autorskich spektakli w nurcie nowego tańca. Współzałożycielka projektu i marki Intibag, która tworzy obiekty sensoryczne oraz metodę pracy z ciałem ze szczególnym uwzględnieniem wyzwań rozwojowych i neuroróżnorodności. Realizuje autorskie szkolenia i warsztaty dla rodziców, nauczycieli i terapeutów, które rozszerzają pojęcie cielesności. Propagatorka i miłośniczka Teorii Poliwagalnej dr. Stephena Porgesa. Terapeutka czaszkowo-krzyżowa w nurcie biodynamicznym.

Data : 4.12.2022r
Godzina 9.00-15.00
Miejsce : Pozytywna Rozwojownia (ul. Bydgoska 14, Toruń)
Koszt: 250zł

Zapisy: paulina.wieczorek@liszczowizna.pl

Potwierdzeniem uczestnictwa w warsztatach jest wpłata na konto całej kwoty. W tytule proszę wpisać imię i nazwisko uczestnika.
12 1240 1936 1111 0011 1487 7764 (konto Fundacji Doktora Liszcza)

Document