Stworzenie Domu Łączenia Rodzin

Koncepcja Domu Łączenia Rodzin zrodziła się z troski o los ukochanych dzieci, gdy zabraknie rodziców. Dorosłe osoby z niepełnosprawością mogłyby liczyć w nim na opiekę i traktowanie, do którego przyzwyczaili ich kochający rodzice.

Wsparcie dla kobiet w ciąży

Nasza Fundacja chciałaby zainicjować program wsparcia w miejscu zamieszkania matek uzależnionych od alkoholu, bądź współuzależnionych od choroby ich partnera

FASD, trauma wczesnodziecięca i więzi

Chcemy kierować pomoc do rodziców adopcyjnych i zastępczych, przed którymi stoi trudne wyzwanie udzielania wsparcia dzieciom na ogół silnie straumatyzowanym

Konferencja inauguracyjna

Serdecznie zapraszamy na konferencję Troistość więzi – pneuma, psyche i soma. Więzi, które dają moc – relacje, które dają siłę organizowaną przez Fundację Doktora Liszcza wraz z Wydziałem Teologicznym UMK pod patronatem honorowym Prezydenta Miasta Torunia Michała Zaleskiego i Jego Ekscelencji Biskupa Toruńskiego dr hab. Wiesława Śmigla.

Konferencja odbędzie się 9 listopada 2022 r. w godz. 9:00 – 15:00 na

WYDZIALE TEOLOGICZNYM UMK

(AULA MAGNA)

UL. GAGARINA 37

87-100 TORUŃ

Więcej informacji o konferencji.

Serdecznie zapraszamy do zgłoszenia swojego udziału w konferencji. W tym celu proszę o przesłanie formularza zgłoszeniowego.

Document